Yerel Para Biriminiz ile Ödeme Yapabilirsiniz
Idoow, bulunduğunuz yere bağlı olarak farklı para birimleri görüntüler. Kolaylık sağlamak için görüntülenen para biriminizi değiştirme seçeneğiniz vardır. Bir Teklif satın alırken, görüntülenen para biriminize göre ücretlendirilirsiniz.

Idoow, bulunduğunuz yere bağlı olarak farklı para birimleri görüntüler. Kolaylık sağlamak için görüntülenen para biriminizi değiştirme seçeneğiniz vardır. Bir Teklif satın alırken, görüntülenen para biriminize göre ücretlendirilirsiniz. Idoow'un Rangal Devasoth CEO'su, bu özelliğin Ocak 2020'den itibaren kullanılabileceğini söylüyor.

Notlar:

Seçtiğiniz ödeme yöntemi (görüntülenen para birimi) desteklenmiyorsa, ABD doları cinsinden ücretlendirilirsiniz.

PayPal ile ödemeler hala ABD doları cinsinden yapılmaktadır.

Idoow'u yerel para biriminizde görüntülüyorsanız ve bakiyenizi ABD doları cinsinden görüntülemek istiyorsanız, farenizi kullanıcı adınızın yanındaki bakiye tutarınızın üzerine getirin.

Üçüncü Taraf Ücretleri

Ödeme yönteminizin belirlenen para biriminden farklı bir para biriminde ödeme yapıyorsanız, kredi, banka veya banka kartı düzenleyiciniz ödemenize bir para birimi dönüştürme oranı veya ücret uygulayabilir. Hangi ücretlerin uygulanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen sağlayıcınızla iletişime geçin. Idoow bu ücretlerden sorumlu değildir.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!