Shopgez ve Buypasa E-Ticaret Yazılımı Dolandırıcılığı!
E-Ticaretin geliştiği günümüzde, e-ticaret hizmeti veren ücretli ve ücretsiz bir çok yazılım mevcut. Bu firmalar arasında kurumsallıktan uzak ve tüketici kanunlarına uymayan bir firmayı sizlere deşifre edeceğiz. Shopgez diğer bir kurumsal adıyla Buypasa.
Shopgez Rezilliği

E-ticaret ve e-ihracatın gelişmesi ile bir çok kişide satışlarına internet üzerinden başladı. Kurumların ve insanların taleplerini yerine getiren firmaların yanında, insanların amaçlarını ve hedeflerini sömüren firmalarda ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de Shopgez E-Ticaret yazılımı. 

Shopgez (Buypasa) Müşterilerini Mağdur Ediyor!

İnsanları gece yarısı arayarak, e-ticaret sistemlerinden bahsederek insanlara vaadlerde bulunan ve firmadaki görevleri bilinmeyen kişiler uzun yıllar boyunca telefon rehberindeki kişileri rahatsız edip ürün satmaya çalışıyor. Sattıkları açık kaynak yazılımlı ürünleri kendi sunucularında tutarak satış yapan kurum, fatura kesmeden ve müşteriye geri ödeme yapmadan müşteri mağduriyetine neden olmaktadır. Shopgez aldığı ücretleri geri ödemiyor.

Tüketici Hakkını Hiçe Sayıyorlar!

Sattıkları ürünlerin iade ve iptali olmadığını belirterek, tüketici kanununu ve cayma hakkını göz ardı ediyorlar. Sikayetvar.com üzerinde müşterilerin ücret iade alamaması ve çözüm bulamaması ile ilgili içeriklerin çok olması ve görülen olumsuz kullanıcı deneyimleri neticesinde müşteri ile ücret iadesi yapmama gibi bir tavırları var.

Tüketici kanunlarına göre, yazılım ürünlerinde iade süresi 30 gündür. Ulaşması güç olan Shopgez yetkilileri iade yapmadıklarını belirterek müşterilerini mağdur ediyor. 

Mağduriyet yaşayan müşterilerinin yaşadıkları sorunlar sonrasında, kendileri hakkında bir çok şikayet bulunmaktadır. 

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!