Minex Partner'den Para Çekme Nasıl Yapılır?
Minex Partner bulut sunucu madenciliği ile kazım yaparak kazanç sağlamaktadır. Madene yatırılan paralar 3, 6 ve 9 ay olarak yatırılmaktadır. Ödemeler günlük olarak hesaba yansımaktadır. Minex Partner para çekme nasıl yapılır, para çeken var mı, para nasıl yatırılır gibi sorularınız için derledik.

Minex Partner bulut madenciliği üzerine kazanç sağlayan bir kripto para madenciliğidir. Sistem minimum 10 dolar yatırım almaktadır. Yatırımlar 30, 60 ve 90 gün şeklindedir. Yatırım gününe göre yüzde kazım ödemesi yapmaktadır. Ödemeler hesaba günlük olarak yapılmaktadır. 10 dolar eşiğine gelindiğinde ödeme çekebilirsiniz. 

Para çekmek için sol menüden Para Çekme kısmına giriyoruz. Ödemenin Yapılacağı Cüzdan Adresi kısmına hangi coin işlemi üzerinden, işlem yaptıysanız o coin cüzdanı adresini yazmanız gerekmektedir. Doge, Btc, Eth, Tron, Btt hangi kanal üzerinde ise yatırımınız o coin cüzdanınızın olması gereklidir. Cüzdan adresinizi yazdıktan sonra ödeme için komisyon kesecektir. En uygun ödeme yöntemi Usdt (TRC20) 1 dolar komisyonla gönderim sağlamaktadır. Komisyon oranı azdır. Yanlış cüzdan adresi yazdığınız taktirde, ödemeniz yanabilir. 

Örnek çekim videosu

https://www.youtube.com/watch?v=gF3YHBL9haY
Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!