Bu telefonlara dikkat: WhatsApp kullanamayacaklar
Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, çalışmayacak modellerin listesini açıkladı. Liste ayrıca tanınmış telefon modellerini de içeriyor.

WhatsApp yeni özellikler ve güvenlik güncellemeleri sunmaya devam ettiğini bildirdi. Bu nedenle, uygulama yakında bazı eski Android ve iOS cihazları için uygulama desteğini silmeye başlayacak. WhatsApp mesajlaşma platformu, 1 Kasım'dan itibaren birçok eski cihazı desteklemeyi bırakacak. Bu, uygulamanın bazı cihazlarda çalışmayacağı anlamına gelir.

Uygulamayı kullanmaya devam etmek için kullanıcıların programı destekleyen yeni bir cihaz satın almaktan başka seçeneği kalmayacak. Tüm konuşmaları ve medyayı korumak için kullanıcılar yeni bir cihaza geçmeden önce sohbet geçmişlerini "yedekleyebilirler".

Whatsapp'ı artık çalıştırmayacak olan bazı Android cihazlar arasında Samsung Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Optimus L5 Dual, Optimus L4 II Dual, Optimus F7, Optimus F5 bulunmaktadır.

iOS 10'dan daha eski işletim sistemlerinde çalışan hiçbir iPhone 1 Kasım'dan itibaren çalışmayacaktır. iPhone 6S, iPhone 6S Plus, Apple iPhone SE gibi cihazlar mesajlaşma uygulamasını desteklemeyi bırakacak.

Android ve iOS kullanıcılarının haberimizin ardından telefonlarına gerekli güncellemeleri yapmaları gerekecek. 1 Kasım'dan sonra gerekli ayarlar yapılmadan WhatsApp'ı telefonlarda kullanmaları mümkün olmayacak.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!