Tırnaklarım Geç Uzuyor Diyenler: Tırnaklar Nasıl Daha Çabuk Uzar
Bazı insanların en büyük sorunlarından birisidir tırnaklarının uzamaması veya geç uzaması. Tırnaklar neden geç uzar ve nasıl hızlı uzaması sağlanır? Tırnaklarım geç uzuyor diyenler için:

Bazı insanların en büyük sorunlarından birisidir tırnaklarının uzamaması. Veya geç uzaması. Peki, nasıl tırnağımızı daha çabuk uzatırız? Doğal yolu yok mudur? Evet bunun doğal yolları var. Bunları sizler için araştırdık ve şimdi anlatıcağız. Öncelikle abur cuburu fazla yemeyin. Dengeli beslenin ve bol bol su için. Bu temeldir. Temel sağlam olur ise gerisi de sağlam olur. Bunları uygulamasanız ne yaparsanız yapın işe yaramayacaktır.

Dediğim gibi bol bol su ve dengeli beslenme. Sinir hapı gibi haplar kullanıyorsanız kullanmayı azaltın. Çünkü bu tür haplarda tırnak uzamasını etkiler. Tırnaklarınızı bir şeyi açmak için asla zorlamayın. Ellerinizi sudan uzak tutun. Bir saatten fazla kesinlikle elleriniz suyun içinde kalmasın. Tırnaklarınız daha çabuk kırılabilir. Son olarak ellerinizi yıkadıktan sonra doğal olan nemlendirici kremler sürün.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!