Sarımsak suyunu bal ve limon suyuyla karıştırın, faydalarına inanamayacaksınız
Sarımsak, bal ve limon birçok hastalığa tek başına faydalı olan bu doğal ürünler birleştiği zaman neler yapıyor, nelere faydalı, şifası nedir? Sarımsak yağı nasıl elde edilir?

Vücudu sağlıklı tutmak her zaman önemlidir. Bazen çok çalışmak enerjimizi azaltır ve birçok sağlık sorununa neden olur. Herhangi bir zamanda doktora gitmek için zamanımız yok.

Evde yapılan hafif merhemler vücudu her zaman sağlıklı tutabilir.

Canlılığı, çalışma kapasitesini artırmak, bahar yorgunluğunu önlemek ve kronik kardiyovasküler hastalıkları önlemek için evde bir vitamin balsamı hazırlayın:

10 baş sarımsağın suyunu çıkarın, 1 kg. Bal ve 10 limonun suyuyla karıştırın. Macunu buzdolabında saklayın. Her akşam yemeklerden sonra 1 yemek kaşığı alın.

İnsanlar sarımsak yağını yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu faydalı ürün, multipl skleroz, kardiyovasküler hastalık, kas spazmları ve serebral vazodilatasyonda yaygın olarak kullanılmaktadır. Eczaneden almak yerine evde kendiniz yapabilirsiniz.

Sarımsak yağı nasıl yapılır: 4-5 orta boy sarımsağı soyun ve pürüzsüz olana kadar ezin. Cam bir kavanoza koyun, 1 su bardağı süzülmemiş (rafine edilmemiş) bitkisel yağ ekleyin ve karıştırın. Yağı buzdolabının alt gözünde tutun. Bir gün sonra kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır: 1 yemek kaşığı limon suyunun üzerine 1 yemek kaşığı sarımsak yağı dökün ve karıştırın. Ve her gün yemeklerden yarım saat önce alın. Bir tedavi kursu 1-3 aydır. Daha sonra 2 ay ara verebilir ve tekrarlayabilirsiniz.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!