Cinsel güç arttırıcı bitkiler
Şifalı bitkiler, dertlere deva olmaya devam ediyor. Cinsel güç ve iktidarı artıran bitkiler nelerdir, neler faydalı gelir, hangi otlar faydalıdır?

Söyledim Türkiye de ilk aganigi naganigi ile tanımış olduğumuz ve çok büyük ses getiren reklam sayesinde fındık gibi basit ama birçok kişinin bilmediği bitkiler vardır ki cinsel soruna deva olarak çeşitli faydalar sağlamaktadır. Bunların yanı sıra güç arttırıcı bitki çaylarıda çok fazla yarar sağlayabilir.

Kore Ginsengi (Panax Ginseng ): Kore Ginsengi Geleneksel olarak genel zafiyeti yenmek ve ekstra enerji için kullanılır. Aynı zamanda afrodizyak etkisi göstermiştir. İktidarsızlık, kısırlık ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılır. Vücudu canlandırıp yenilerken tansiyonu dengeler. Sinir dokusunun büyümesine de yardımcı olur. Ginsengin ana maddelerinden biri beyine ve penise kan akışını etkileyen ve kan ve sperm yapabilen ginsenosid’dir. Rus bilim insanları ginsengin hem fiziksel ve mental aktiviteyi uyardığını, hem de atletik performansı arttırdığını ve cinsel bezler üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermişlerdir.

Karanfil Tanesi : Genel olarak yorgunluğa iyi geldiği bilinen karanfil tanesi aynı zamanda en etkili cinsel gücü arttırıcı bitkiler arasındadır ve güçlü bir afrodizyaktır

Polen: İçerisinde barındırdığı birçok aminoasit, vitamin ve mineraller sayesinde cinsel gücü artırıcı etkiye sahiptir.

Tarçın : Özellikle kış aylarında içeceğiniz tarçın çayı sayesinden cinsel gücünüzü artırabilirsiniz.

Haşhaş Tohumu : Eskiden beri haşhaş tohumu cinsel performansı artıran bitkilerdendir.

Hardal : Bilinen sağlık faydalarının yanında cinsel bezlerin işleyişine etki ederek cinsel gücü artırır.

Ginseng Çayı : Çinde oldukça yaygın kullanılan ginseng, hormon sistemini hareketlendirir ve yaşlanmayı yavaşlatır ayrıca cinsel gücü artırıcı etkisi vardır.

Rezene ve Rezene Çayı: Eskiden etkili bir afrodizyak olarak kullanılan rezene bitkisinden hergün bir miktar yemek veya tohumundan bitki çayı hazırlayarak içmek cinsel gücü artırıcı etki yapacaktır.

Lavanta: Yemeklerinize ve salatalarınıza ekleyeceğiniz bir miktar lavanta sayesinde cinsel gücü artırmanız mümkün.

Azgın teke otu (Epimedium): Bağışıklık sistemini güçlendirmede; Yaşlanma sürecini geciktirmede;Metabolizmayı onarmada;

Saçları yenilemede; Enerjiyi arttırmada, yorgunluğu azaltmada; Kan dolaşımını hızlandırmada;

Hafızayı güçlendirmede; Stres, gerginlik ve depresyonu azaltmada; Cinsel performans öncesi tedirginliği azaltmada; Kadın ve erkeklerde cinsel duyarlılığı ve isteği arttırmaya; Erken boşalma problemini çözmeye;

Sperm sayısını ve yoğunluğunu arttırmaya; Cinsel performansın süresini uzatmaya yardımcı olmaktadır.

Çakşır Otu ( Ferula): Cinsel gücü ve isteği arttıran, etkili bir afrodizyak bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttıran etkileri vardır. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermekte yardımcıdır. Sinirleri rahatlatıcı özelliği vardır.

Isırgan otu Tohumu(Folium Spinaciae Oleraceae); Erkeklerde cinsel isteği artırır.Kan dolaşımı ve organizmayı uyarıcı nitelikleri sıralanabilir.

Keçiboynuzu (Ceratonia siliqua): Keçiboynuzu Erkekte ve kadında libidoyu yükselten bir afrodizyaktır. ve erkeklerde penisin sertleşme fonksiyonunu arttırır.

Bu bitkilerin dışında doga da çeşitli bitkilerde cinsel güç artırıcı özelliğe sahip olup çok fazla yararlar sağlamaktadır. Vanilya, kekik, roka, maydanoz, zencefil, yasemi, süsen, meyan kökü, arı sütü gibi bitkiler ve bu bitkilerin çayları cinsel gücü artırıcı etkiye sahiptir.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!