Kadınlar niye aldatır?
Dünya da yapılan araştırmalara göre her 3 kişiden biri kadın erkek eşini veya uzun süreli ilişkide bulunduğu kişi mutlaka aldattığını gösteriyormuş.

Yapılan araştırmalara göre; İngiltere de ise bu oran %65 lere kadar çıktıığı yapılan araştırmalar da  bu oranın yurt dışında baya bir yüksek olduğu görünüyor. Kadın ların genede %25 ‘i fiziksel olarak aldatırken %27 si ise düşzel yani beyinsel olarak aldatmaktadır.Kadın artık aklına ve kalbine başka biri girdiği anda artık kendini eşini sevgilisini altatıyor olarak göremektedir.

Kadının aldatma sebeplerin den en büyük olanı elbette tamamen erkeklerdir. Bir kadın eşinden yada sevgilisinden çıktığı erkekten ilgi görüyorsa, sevgi görüyorsa, şevkat görüyorsa ve aşk görüyorsa asla aldatmaz, hani kesseniz aldatmaz derler ya işta aynen öyle oluyor. Tabiki kadının bir takım psikolojik saplantıları ve hastalıkları varsa elbette bunları ayırıyoruz. Tabiki pisikolojik etkenler dışında murlu mesut bir kadın neden aldatsınki?

Kadın ne zaman aldatmaya başlar?

Eşinden, sevgiliden, erkek arkadaştan veya çıktığı çocuktan ilgi ve alaka azalırsa karşısındaki kişinin aşk’ı biterse  ve karşısındaki insan farklı farklı kişiler veya kişilikler ararsa kadında potansiyel olarak aldatma olayına başlayabilir.

Bu olayların önüne geçmek ve kadını aldatmaya yönlendirmemek için ona daima ilgi alak gösterip onunla konuşurken daima gözlerine bakarak konuşun veya gözlerine bakarak dinleme çalışın ona, onu önemsediğinizi açıkça belirtemiyorsanız dolaylı yollardan da belirtebilirsiniz.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!