Sabahları zor kalkıyorum diyenler için!
Her sabah uyanmakta güçlük çekenler, yataktan birkaç adım daha erken kalkabilecekler. Uykudan zor kalkıyorum ne yapmam gerek, nasıl kalkarım, yataktan kalkamıyorum diyorsanız, dediklerimizi uygulayın.

Yabancı basına göre, çok uyumak için birkaç neden var. Bu nedenleri ortadan kaldırmak ve daha erken uyanmak için bu ipuçlarını takip etmek yeterlidir.

Sağlık sorunlarının olması yataktan çıkamamanızın başlıca nedenlerinden biridir. Bu nedenle sağlıklı ve kaliteli besinler tüketerek sağlığınıza özen gösterin.

Alarmı kapatmayı hatırlamıyorsanız, yatağınızdan biraz uzağa koyun. Saati kapatmak için yataktan kalkmak uyanmanıza yardımcı olacaktır. Karanlıkta uyumayı seviyorsanız, parlak bir çalar saat seçin. Bu, erken uyanmanın en iyi yollarından biridir.

Yatmadan önce alkol ve kafeinli içecekler içen kişilerde bir takım uyku problemleri vardır. Bu tür içeceklerin uykuya dalmanızı engelleyeceğini unutmayın.

Yataktan kalktığınızda uzun süre uyuyor musunuz? Bu nedenle yatağınızın kenarına portakal, üzüm veya nane esansiyel yağları koyun. Bu parfümleri koklayarak daha hızlı uyanacaksınız.

axsam.az
Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!