Makyajsız iyi görünmek için İpuçları
Sağlıklı bir cilt, makyajsız bile olsa iyi görünür. Güvendiğiniz bütçenize ve cilt tipinize uygun bir ürünle düzenli olarak cildinize bakım yaptığınız sürece hiçbir makyaj ürününe ihtiyaç duymadan canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı bir cilt, makyajsız bile olsa iyi görünür.  Güvendiğiniz bütçenize ve cilt tipinize uygun bir ürünle düzenli olarak cildinize bakım yaptığınız sürece hiçbir makyaj ürününe ihtiyaç duymadan canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Nemlenmiş, parlayan bir cildin sırrıysa, cildinize ve yaş aralığınıza uygun bir nemlendiriciyi düzenli kullanmakta saklı.

Uykunun cilt sağlığı için önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Gece uykusunun yerinin daha özel olduğunu da hepimiz deneyimlemişizdir. Düzenli ve yeteri kadar uyku cilt sağlığının kozmetikle ikame edilemeyecek ayrıntısıdır.

En azından haftalık bir kere uygulanan peeling, cildinizdeki ölü derileri temizler. Böylece canlı bir cilde sahip olmanız mümkün olur.  Peeling içinde ürün seçimi cilt tipine göre yapılmalıdır.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!