Dudaklarınızı daha hacimli gösterecek 4 adım
Estetik müdahalelerin yanı sıra daha dolgun dudaklara sahip olmanın doğal yolları da vardır. Kendiniz için bir problem olarak gördüğünüz bu durumu biraz egzersizle aşabilirsiniz. Dudak egzersizleri, dudakların güzel görünmesi ve canlı tutmanın yolları.

Dudaklarımı hacimli göstermek istiyorum diyorsanız aşağıda belirtilen egzersizleri uygulayarak, dolgun ve hacimli dudaklara sahip olabilirsiniz.

4 dudak hareketi ile dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan egzersizler.

Dudaklarını Kıvır

Dudaklarınızı birkaç kez kıvırarak hareket ettirmeye başlayın. Birkaç saniye bu şekilde tutun. Bu hareketi 5-6 kez tekrarlayın. Bu dudak konturunun daha dolgun görünmesini sağlayarak daha belirgin olmasını sağlar.

"O" Harfini Söyle

Bu sesi tekrarlarken dudaklarınızı mümkün olduğunca geniş açtığınızdan emin olun. Yaklaşık 4-5 saniye bu pozisyonda kalın ve dudaklarınızı serbest bırakın. Bu egzersizi günde 3 defa tekrarlayabilirsiniz.

Dudaklarını Kaldır

Zor gibi görünse de aslında çene kaslarınızı güçlendirecek bu egzersiz dudaklarınızın kenarlarını genişletecek ve onlara daha dolgun bir görünüm kazandıracaktır. Dudaklarınızı burnunuza doğru kaldırmaya çalışın ve birkaç saniye bu pozisyonda kalın.

Soğurmak

Kalemi dudaklarınızın arasına yerleştirin ve bir çubukla su içiyormuş gibi hareket ettirin. Bu, kaslarınızı hareket etmeye motive edecektir. Yaklaşık 5 saniye yapacağınız bu egzersiz dudaklarınızda büyük bir fark yaratacaktır.

Söyledim

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://www.soyledim.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!